Dj & Wodzirej

# STYL PROWADZENIA  

Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku! Emanuję pomysłami, wprowadzając zaskakujące i nieprzeciętne elementy zabawy (show, animacje, stylowe rekwizyty). Stawiam na oryginalność i autorski program ciekawych zabaw, które są dalekie od nudnego i nieeleganckiego standardu weselnego.

# WESELA / STUDNIÓWKI / BALE/ IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Z niegasnącą radością i zaangażowaniem oddaję się pasji tworzenia zabawy. Realizując imprezę łączę tradycję z nowoczesną formą. Zapewniam muzykę jakiej goście oczekują, wprowadzając jednocześnie innowacyjne show. Takie połączenie daje wyśmienity efekt, pozytywnego zaskoczenia i zadowolenia uczestników. Program każdej imprezy jest starannie omawiany i konsultowany z Wami, aby była zgodna z preferencjami Waszymi oraz gości.

 

# MUZYKA

Muzyka jaką serwuje jest zawsze maksymalnie dopasowana do uczestników imprezy. Aktywność tancerzy na parkiecie doskonale potwierdza jaki gatunek jest najbardziej pożądany. Posiadam bogaty repertuar muzyczny, a najczęściej gram muzykę z różnych dekad i stylów, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Stawiam na utwory rozpoznawalne, tym samym Wasza impreza to zbiór hitów niemalże każdego gatunku.

# SPRZĘT

Dbając o jakość świadczonej usługi, pracujemy wyłącznie na pewnym i renomowanym sprzęcie znanych marek. W skład oferty wchodzi bogate kolorowe oświetlenie, belki i pary ledowe. Oświetlając Wasz lokal dbamy o elegancki design. Dodatkowo wzbogacamy imprezę bańkami, dymem, ciężkim dymem, laserami. Stanowisko naszej pracy zawsze komponuje się z wystrojem lokalu, dbamy o zachowanie stylu, estetyki i symetrii.

# ATRAKCJE

– Karaoke – zabawa muzyczna dla wszystkich gości; na wielkim ekranie projekcyjnym (2,5mx2,5m) wyświetlany jest tekst piosenek do wspólnego śpiewu, zaznaczane są aktualnie śpiewane sylaby przez co nawet Ci którzy nie znają piosenek mogą śpiewać razem z nami, Można śpiewać solo i grupami. „Śpiewać, każdy może…”

– Prezentacje foto-multimedialne – w czasie trwania wesela na ekranie projekcyjnym wyświetlane są aktualnie robione zdjęcia pary młodej, gości, wspólnej zabawy. Każdy z gości może znaleźć się na wyświetlanych zdjęciach. Zdjęcia robimy samodzielnie lub współpracujemy z fotografami. W porozumieniu z klientem możliwe są również prezentacje tematyczne np. historia poznania, czas narzeczeństwa, ślub itp. Jest to atrakcja mało rozpowszechniona co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną i niepowtarzalną.

# DLA DZIECI

W czasie imprezy nie zapominamy o najmłodszych. Przewidujemy blok zabaw, animacji, tańców tylko dla dzieci. Gdy dorośli odpoczywają, w czasie przerwy konsumpcyjnej, porywamy na parkiet najmłodszych uczestników bawiąc się z nim, często obdarowując niespodziankami. Niezwykle radosny czas i zaskoczenie dla rodziców że „ktoś” zajmuję się ich dziećmi.

# MUZYKA PRZY STOLE

Gdy tylko będą chętni pośpiewać „przy stole”… z gitarą i radością pomogę. Jestem muzykiem bez problemu zaakompaniuję do każdej zaśpiewanej piosenki.